ARC360
Logo tasarımı2025

KARZANT

Car services · Dubai

01

Genel bakış

  1. 01.1Bir bakışta
  2. 01.2Giriş
  3. 01.3Hakkında

01.1

Bir bakışta

The letter K turned into an eagle: power, precision and performance for a Dubai car-service brand.

Proje
Logo tasarımı
Alan
Car services · Dubai
Yıl
2025
Hizmetler
Logo tasarımı
KARZANT logo tasarımı

01.2

Giriş

KARZANT Car Services operates in Dubai’s highly competitive automotive market and needed a visual identity that communicates trust, engineering precision and high performance.

01.3

Hakkında

The logo transforms the letter K into an eagle, merging dominance, strategic vision, speed and technical mastery into one memorable mark, in blue and yellow.

03

Renk

  1. 03.1Renk hikâyesi
  2. 03.2Renk sistemi

03.1

Renk hikâyesi

KARZANT: Renk hikâyesi

03.2

Renk sistemi

KARZANT: Renk sistemi

04

Kırtasiye

  1. 04.1Antetli kâğıt
  2. 04.2Dosyalar

04.1

Antetli kâğıt

KARZANT: Antetli kâğıt

04.2

Dosyalar

KARZANT: Dosyalar
KARZANT: Dosyalar

05

Marka ürünleri

  1. 05.1Çantalar

05.1

Çantalar

KARZANT: Çantalar

06

Uygulamalar

  1. 06.1Etkinlik ve fuarlar
  2. 06.2Araçlar

06.1

Etkinlik ve fuarlar

KARZANT: Etkinlik ve fuarlar

06.2

Araçlar

KARZANT: Araçlar
Sonraki proje20 / 27PejvakLogo tasarımı · Kanser hastaları derneği