ARC360
Logo tasarımı2024

Pictorial 360

Advertising agency

01

Genel bakış

  1. 01.1Bir bakışta
  2. 01.2Giriş
  3. 01.3Hakkında
  4. 01.4Ses tonu

01.1

Bir bakışta

An eye, a spider’s web and a 360° view on a precise geometric grid, for a full-circle creative agency.

Proje
Logo tasarımı
Alan
Advertising agency
Yıl
2024
Hizmetler
Logo tasarımı
Pictorial 360 logo tasarımı

01.2

Giriş

A visual identity and brand architecture for PICTORIAL 360 AGENCY, a 360-degree creative agency, built on precise geometric grids and a bold visual language.

01.3

Hakkında

The project shows the core logo system, its visual assets and the agency’s corporate touchpoints. The mark joins looking and observing, the spider’s web and the 360-degree view, in Crimson Red and Silver Gray.

01.4

Ses tonu

Pictorial 360: Ses tonu

03

Renk

  1. 03.1Renk sistemi

03.1

Renk sistemi

Pictorial 360: Renk sistemi
Pictorial 360: Renk sistemi

04

Kırtasiye

  1. 04.1Kırtasiye seti
  2. 04.2Kimlik kartları
  3. 04.3Etiketler ve mühürler

04.1

Kırtasiye seti

Pictorial 360: Kırtasiye seti

04.2

Kimlik kartları

Pictorial 360: Kimlik kartları

04.3

Etiketler ve mühürler

Pictorial 360: Etiketler ve mühürler

05

Marka ürünleri

  1. 05.1Çantalar
  2. 05.2Promosyon ürünleri
  3. 05.3Ambalaj

05.1

Çantalar

Pictorial 360: Çantalar

05.2

Promosyon ürünleri

Pictorial 360: Promosyon ürünleri

05.3

Ambalaj

Pictorial 360: Ambalaj

06

Uygulamalar

  1. 06.1Tabelalar

06.1

Tabelalar

Pictorial 360: Tabelalar
Sonraki proje16 / 27KosarLogo tasarımı · Bitkisel ilaç