ARC360
Logo tasarımı2024

DITECH

Real-estate software · Los Angeles

01

Genel bakış

  1. 01.1Bir bakışta
  2. 01.2Giriş
  3. 01.3Hakkında

01.1

Bir bakışta

A DI monogram on a strict hexagonal grid, for a Los Angeles PropTech brand.

Proje
Logo tasarımı
Alan
Real-estate software · Los Angeles
Yıl
2024
Hizmetler
Logo tasarımı
DITECH logo tasarımı

01.2

Giriş

DITECH was developed exclusively for a Los Angeles real-estate brand: a precise, forward-thinking visual identity.

01.3

Hakkında

Built on a strict hexagonal geometric grid, the DI monogram balances structural engineering with human-centred design, and positions DITECH as a trusted name in modern PropTech.

03

Renk

  1. 03.1Renk sistemi

03.1

Renk sistemi

DITECH: Renk sistemi

04

Grafik öğeler

  1. 04.1Desen

04.1

Desen

DITECH: Desen

05

Kırtasiye

  1. 05.1Kırtasiye seti
  2. 05.2Antetli kâğıt
  3. 05.3Dosyalar

05.1

Kırtasiye seti

DITECH: Kırtasiye seti

05.2

Antetli kâğıt

DITECH: Antetli kâğıt

05.3

Dosyalar

DITECH: Dosyalar

06

Marka ürünleri

  1. 06.1Giyim
  2. 06.2Çantalar
  3. 06.3Promosyon ürünleri

06.1

Giyim

DITECH: Giyim

06.2

Çantalar

DITECH: Çantalar

06.3

Promosyon ürünleri

DITECH: Promosyon ürünleri

07

Uygulamalar

  1. 07.1Etkinlik ve fuarlar

07.1

Etkinlik ve fuarlar

DITECH: Etkinlik ve fuarlar
Sonraki proje18 / 27Majaley SalamatiLogo tasarımı · Health magazine