ARC360
Logo tasarımı

QONQA

Food-ordering platform

01

Genel bakış

  1. 01.1Bir bakışta
  2. 01.2Giriş
  3. 01.3Hakkında

01.1

Bir bakışta

A circle, the letter Q, a fork and a tapping finger drawn as one line, for a FoodTech platform.

Proje
Logo tasarımı
Alan
Food-ordering platform
Hizmetler
Logo tasarımı
QONQA logo tasarımı

01.2

Giriş

Qonqa Food is a modern FoodTech platform that connects culinary experiences with digital convenience. The project is its brand identity and logo.

01.3

Hakkında

The mark joins a circle, the letter Q, a fork and a tapping finger into one continuous line, set in a bold orange with black and white, and carried from the app icon to packaging, signage and uniforms.

03

Renk

  1. 03.1Renk sistemi

03.1

Renk sistemi

QONQA: Renk sistemi

04

Kırtasiye

  1. 04.1Kırtasiye seti
  2. 04.2Etiketler ve mühürler

04.1

Kırtasiye seti

QONQA: Kırtasiye seti

04.2

Etiketler ve mühürler

QONQA: Etiketler ve mühürler

05

Dijital

  1. 05.1Sosyal medya

05.1

Sosyal medya

QONQA: Sosyal medya

06

Marka ürünleri

  1. 06.1Giyim
  2. 06.2Çantalar
  3. 06.3Promosyon ürünleri
  4. 06.4Ambalaj

06.1

Giyim

QONQA: Giyim

06.2

Çantalar

QONQA: Çantalar

06.3

Promosyon ürünleri

QONQA: Promosyon ürünleri

06.4

Ambalaj

QONQA: Ambalaj

07

Uygulamalar

  1. 07.1Tabelalar
  2. 07.2Bayraklar

07.1

Tabelalar

QONQA: Tabelalar

07.2

Bayraklar

QONQA: Bayraklar
Sonraki proje15 / 27Pictorial 360Logo tasarımı · Advertising agency